У Сумах на водіїв маршруток склали 9 протоколів за порушення карантину

загрузка...

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг продовжує посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання належного санітарно-технічного стану.

Сьогодні, 11 травня, під час апаратної наради в міськраді, начальник відділу Сергій Яковенко розповів про проведену перевірку та її результати.

Читати також: У Сумах навчальний рік у школярів триватиме до 11 червня

“За період з 16 квітня по 7 травня членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту проведені контрольні перевірки на дотримання перевізниками вимог карантинних обмежень на базі ПП «Запорожець». Працівники підприємства забезпечені дезінфекуючими засобами, захисними медичними масками. Також був здійснений контроль проведення дезінфекції міського пасажирського транспорту на маршрутах  №3, №4, №10, №12 №13, №18, №20 та №55. Усього перевірений 91 автобус. Під час перевірки становлено, що дезінфекція салонів проводиться згідно із графіками. Робота в цьому напрямку продовжується”, – відзвітував Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Як повідомив посадовець, 5-го травня була проведена перевірка виконання перевізниками та пасажирами карантинних обмежень.

“Було перевірено 5 маршрутів. Під час перевірки велась роз’яснювальна робота. Мобільними групами з працівниками патрульної поліції було складено 9 протоколів на водіїв пасажирського транспорту”, – додав Яковенко.

SP

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *