У Сумському обласному кардіодиспансері відкриють філію Інституту серця

У Сумській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації.

Депутати погодили надання дозволів на проведення ремонтів у комунальних некомерційних установах та надання приміщень КНП СОР «Сумський обласний кардіологічний диспансер» в оренду для відкриття Сумської філії Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

Інститут серця є провідною профільною науковою та клінічною установою з питань кардіології. Рівень надання медичної допомоги пацієнтам на серцево-судинні захворювання відповідають кращим світовим стандартам, а сам Інститут досяг світового визнання. Щороку тут виконується 6200 операцій на серці, 2200 ендоваскулярних втручань, 800 операцій на серці у дітей та надається консультативно-діагностична допомога близько 120000 хворим на серцево-судинні захворювання і поєднану патологію.

Інститут не припиняв надавати допомогу під час воєнного стану і приймає поранених, зокрема з травмами серця. Спеціалісти Інституту виїжджають у регіони для надання спеціалізованої допомоги, особливо в ті, які найбільше постраждали від бойових дій та мають потребу в забезпеченні профільною медичною допомогою через дефіцит медичних кадрів.

Місяць тому директор Інституту серця Борис Тодуров спілкувався з керівниками Сумщини щодо відкриття на базі обласного кардіологічного диспансеру філіалу Інституту серця і отримав схвальне рішення. Тож це питання винесли й на розгляд профільної комісії, під час якої перед депутатами виступив директор Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансеру Олександр Русанов. Члени комісії, уважно заслухавши керівника закладу, одноголосно підтримали цю пропозицію, повідомили в облраді.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *