УВАГА! Виконком посилив карантин у Сумах

Сьогодні, 22 серпня, пройшло позачергове засідання виконкому Сумської міськради.

В порядку денному було одне питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.03.2020 № 172 «Про заходи під час карантину щодо запобігання розповсюдженню на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS- CoV-2». Внесення змін пов’язані з тим, що Кабмін вніс Суми у «жовту зону» з карантину з 24 серпня.

Згідно з прийнятим документом:

— заборонена діяльність хостелів,

— заборонено проведення масових заходів, крім необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування, релігійних заходів та зборів співвласників багатоквартирних будинків за умови здійснення контролю за дотриманням фізичної дистанції не менше 1,5 метрів і перебування однієї фізичної особи на 10 квадратних метрів площі будівлі або території.

— кінотеатри та установи культури можуть працювати тільки за умови наповнення приміщення до 50%.

— заборонено роботу розважальних закладів та закладів громадського харчування після 24:00 до 7:00, крім тих, які здійснюють адресну доставку їжі.

загрузка…


— заборонено відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають / проживають громадяни похилого віку;

— проведення спортивних заходів, тренувань і виступів професійних і аматорських команд дозволено за умови відсутності глядачів;

— заборонено проведення масових заходів в закладах громадського харчування в кількості більше 20 чоловік і перебування понад однієї фізичної особи на 10 квадратних метрів.

На Сумщині смертельна ДТП

— заборонено перебування в громадських місцях (в тому числі в громадському транспорті) без масок;

— заборонена незаконна торгівля, а також торгівля з пересувних торгових місць;

— перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях;

— заборонена робота атракціонів у парках.

Норми приймаються на два тижні.

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.