Восени в Сумах відбудеться транспортний конкурс по «невигідним» маршрутам

загрузка...

Комісія з координації роботи міського пасажирського транспорту на території Сумської міської ОТГ обговорила ситуацію в Сумах.

Так, начальник відділу транспорту Сергій Яковенко розповів, що восени поточного року буде проведено конкурс для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб-підприємців, які можуть виконувати перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування Сумської міської ОТГ.

На конкурс виставляються маршрути № 2, № 8, № 9, № 25, № 58, № 64А, № 67. Також чиновник зазначив, що зараз маршрути № 9, № 25, № 58 — не обслуговується в зв’язку з відмовою перевізників працювати на них, на маршруті № 8 по тимчасовому договору працює ТОВ «СНД Автотранс», маршрути № 64А, № 67 обслуговує КП «Електроавтотранс».

У Києві викрали сумського бізнесмена (відео викрадення)

Від членів комісії надійшли пропозиції об’єднати маршрути в пакети, розробити графіки руху, які не збігатимуться з графіками руху комунального транспорту, на маршрутах № 9, № 25, № 58, від яких перевізники відмовилися через низький пасажиропотоку, залишити вимога про пасажиромісткості автобусів «не менше 23 місць».

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *