З 22 травня транспорт у Сумах почне ходити як до карантину

загрузка...

Вже з 22 травня маршрутні таксі приватних перевізників розпочнуть курсувати за тими маршрутами, які діяли до початку карантину.  Про це на своїй сторінці в фейсбук написав міський голова Олександр Лисенко.

«А з 25 травня у нас в планах відновити повноцінне курсування комунального громадського транспорту для усіх сумчан за звичними маршрутами. Але певні обмеження будуть діяти надалі: пасажири в салоні мають займати тільки сидячі місця, усі вони і водій мають бути у масках.
Звісно, послаблення карантинних обмежень — не привід розслаблятися, продовжуйте носити захисну маску, дотримуватись дистанції і використовувати дезінфектори».

Молодика, який робив «закладки» в Сумах, засуджено до 9 років позбавлення волі

Але мер мабуть не знає, що деякі маршрути в місті Суми вже сьогодні, 18 травня, поїхали по старому. Ми і самі в цьому переконалися. Водій маршрутки, на питання журналіста відповів: «Звідки я знаю, сказали їздити як раніше».  Але у відділі транспорту Сумської міськради пояснили, що ніхто не давав ніяких команд, адже для цього потрібно рішення виконкому, якого немає.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *