Замість розрухи — епоха розвитку міста Суми!

загрузка...

Суми на порозі вирішальних змін. Шестирічний період застою, безпорадності і випадкових людей в управлінні містом завершується. Натомість всі «люди справи», реальні фахівці в своїх галузях почали формувати єдину силу.

21 липня команда правозахисника Олександра Соколова і «Опозиційна платформа — За життя» офіційно оголосили про своє об’єднання. Чому було прийняте таке рішення і як воно вплине на ситуацію в нашому місті ми запитали безпосередньо у Олександра Соколова.

-Олександре Олеговичу, з ким Ваша команда піде до нової міської ради — це питання було головною інтригою останніх місяців. За рік після парламентських виборів Ви змогли зберегти свою популярність серед сумчан, тож були бажаним партнером практично для всіх партій. Прийняти остаточне рішення було складно?

Ми звикли приймати виважені рішення. Ми завжди прогнозуємо наслідки своїх дій, і розуміємо свою відповідальність за кожен крок. А в цьому випадку відповідальність — колосальна.

Достатньо поїхати, наприклад, до Харкова або навіть до Чернігова, і побачити, як за 5 років ці міста перетворилися на перлини. А потім подивитися на рідні Суми, і зрозуміти, що ще 5 років такого безладу місто просто не витримає. Тому шансу на помилку не має бути жодного.

-А чому саме об’єднання з ОПЗЖ? Це якісь таємні домовленості, чи Ви можете відкрито розповісти про аргументи на користь такої єдиної команди?

-Перша і головна причина: сумчани вже ситі по горло випадковими людьми в управлінні містом, та і країною. Переважно більшу частину з них я називаю «пролісками». Як правило, всі ці горе політики з’являються за пару місяців до виборів, знімають яскраві відеоролики, промовляють яскраві гасла, але насправді вони нічого не вміють, саме тому, коли їх обирають до влади – нічого не змінюється. І так відбувається вже 10-15 років.

Другий аргумент — це люди, мешканці Сум. Протягом двох тижнів наша команда спілкувалася з сумчанами. Ми презентували нашу програму дій і запитували у людей: від якої партії, на їхню думку, повинна йти команда Соколова до міської ради.

В один голос всі кажуть ні в якому разі не йти від «зелених» (ред. – «Слуг народу»). Люди вже «наїлися» всіх цих весільних фотографів, рестораторів, безробітних у Верховній Раді, і «молодих реформаторів» в уряді.

Невелика частина сумчан говорить: Олександре, Вам треба балотуватися від «проєвропейських» сил. Я уточнюю у них: це ви кажете про партію Порошенка? Люди одразу: ой, точно! Ні, ні в якому разі!

Більша частина сумчан прямо говорить: найкращий варіант — це спільна команда з Опозиційною платформою – За життя.

І третій аргумент на користь нашого об’єднання. Практично всі пункти нашої Програми дій в місті були підтримані саме сумською командою Опозиційної платформи – За життя. Це єдина партія в Сумах, яка визнала: наше бачення успішного, безпечного, заможного міста повністю співпадає, і ми готові його реалізувати разом.

-Хочу уточнити: коли сумчани висловлюються на користь вашого об’єднання з ОПЖЗ, чим вони це пояснюють?

 —Люди добре пам’ятають 2010-1013 роки, коли областю і країною опікувалися ті, хто зараз представляє ОПЗЖ. І сумчани справедливо порівнюють своє життя тоді, і зараз. І я говорю навіть не про «долар по 8 грн», і не про тарифи, вдесятеро нижчі, ніж сьогодні.

Люди згадують, скільки тоді всього було побудовано. А всі ж ці об’єкти служать місту і понині. Люди згадують підприємства, які успішно працювали тоді, а нині або мертві, або ледь жевріють. А ще сумчани кажуть: їм не вистачає тої, минулої атмосфери розвитку, впевненості, навіть гордості за своє місто; зараз все змінилося на суцільну тривогу і страх.

-До речі, у вашої команди довга історія відносин з ОПЗЖ, ця партія Вам не чужа…

Дійсно, Ви пам’ятаєте, що три роки тому саме команда Олександра Соколова стояла у витоків партії «За життя». Ми з нуля створили Сумську міську партійну організацію «За життя», пізніше я очолив обласну організацію. Далі, коли в парламенті частина фракції Опоблоку і партія «За життя» створили єдину структуру, керівником «Опозиційної платформи — За життя» на Сумщині став Олександр Стрельченко.

І ще показовий факт. В той час, коли наша команда боролася проти безпідставного підвищення тарифів з боку «Сумитеплоенерго», тільки обласні депутати від ОПЗЖ, Олександр Стрельченко і Микола Войтенко підтримали нас і долучилися до цієї боротьби.

Жоден депутат, від жодної партії нічого подібного більше не робив. І це ще один аргумент на користь об’єднання наших зусиль саме з ОПЗЖ.

-І насамкінець, Ваш проноз: наскільки складними будуть осінні місцеві вибори? Будуть вони чесними, чи брудними? І чи не зроблять люди в черговий раз фатальну помилку?

Щодо бруду – його як завжди буде вдосталь. Я точно знаю, що опоненти готують, зокрема, проти мене цілу кампанію брехні і «чорнухи». Нехай. Цьому абсурду вже недовго залишилось.

Ми знову почуємо від опонентів стару пісню щодо реваншу. Ви здивуєтесь, але — так, буде реванш. В тому сенсі, що реванш — це повернення грамотних і успішних фахівців, це відновлення зруйнованих проектів, це відбудова загубленої економіки, це повернення сумчанам забутого відчуття захищеності, турботи і впевненості.

А щодо складності вибору… Ми і об’єднуємо зусилля аби не розпорошувати голоси і потужною, високопрофесійною командою увійти до міської ради та навести лад в місті.

Днями ви побачите, скільки ще відомих, знакових для Сум особистостей приєднаються до нашої спільної команди. Ви навіть не уявляєте: практично всі ефективні, визнані, заслужені в Сумах постаті об’єднуються навколо Опозиційної платформи — За життя.

Тому — ніякої складності, вибір уже зроблений, він зрозумілий і єдино можливий. Треба припиняти безлад, настав час об’єднатися і працювати.

®

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *