Зарплатні борги Фрунзе. Через затягування розслідування Сумська міська рада викликала очільників поліції і прокуратури

загрузка...

Сьогодні 34 депутати Сумської міської ради підтримали депутатський запит Володимир Чепіка до начальнику ГУНП в Сумській області та керівнику Сумської обласної прокуратури щодо невиконання вимог кримінального процесуального кодексу України під час розслідування кримінального провадження за фактом невиплати зарплати працівникам Сумського НВО в частині порушення розумності строків його розслідування, пише — ST

«Зволікання з розслідуванням даного кримінального провадження є однією з причин проведення мітингів у Сумах.», —  зазначив Володимир Чепік, тому, на його думку, керівники правоохоронних органів мают проінформувати Сумську міську раду про хід розслідування цього кримінального провадження. Колега Чепіка по фракції Дмитро Лантушенко додав до запиту пропозицію икликати керівників правоохоронних органів: «Нехай вони публічно, з трибуни, доповідають громаді про хід розслідування». Більшість депутатів підтримали це. 

Більше півсотні працівників Сумського НВО прийшли на сесію міськради (фото)

Читати також:  Курйозний випадок: У Сумах поліція хоче наліво, а їде направо (відеофакт)

Також в найближчу п’ятницю на території заводу відбудеться зустріч, в якій візьмуть участь мер міста Олександр Лисенко, керівництво НВО і представники працівників підприємства, які вимагають розрахуватися з ними за зарплатою.

До того ж, вчора, 23 лютого, В’ячеслав Петренко створив петицію «За термінове повернення заборгованості своєчасно не виплачених зарплат зароблених працівниками, на ПАТ «Сумське НВО» а нині фірми прокладки СМНВО-Інжиніринг». Того ж дня вона набрала необхідну кількість голосів і тепер має бути розглянута до 9 березня.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *