Апеляційний суд відмовив прокурору у зміні запобіжного заходу екс-директору ПАТ «СМНВО»

Сьогодні, 09 червня 2021  року, колегія суддів Сумського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми, якою до колишнього генерального директора машинобудівного підприємства застосований запобіжний захід у виді особистого зобов’язання з покладенням ряду процесуальних обов’язків.

За результатами апеляційного перегляду, колегія суддів апеляційного суду залишила без змін ухвалу суду першої інстанції та  відмовила стороні обвинувачення у зміні запобіжного заходу на більш суворіший, а саме – цілодобовий домашній арешт, оскільки слідчий суддя дійшов правильного висновку щодо доцільності застосування до особи запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, а ухвала суду прийнята з дотриманням вимог кримінального процесуального закону України.

Чоловіка підозрюють у безпідставній невиплаті заробітної плати більш як за один місяць, що вчинено умисно керівником підприємства (ч. 1 ст. 175 КК України) та у невиконанні судового рішення, вчиненого службовою особою (ч. 2 ст. 382 КК України).

Читати також:  На Сумщині на автодорозі Н-12 за добу патрульна поліція виявила двох іноземців-нелегалів

За версією органу досудового розслідування, внаслідок дій підозрюваного допущено невиплату заробітної плати у сумі майже 100 млн грн та не виконано понад 4000 судових рішень з цього приводу. 

під час судового засідання у квітні 2021 року підозрюваний своєї провини не визнавав: «Вважаю, що з об’єктивних причин ми не могли виплачувати зарплату. З 2014 року через російську агресію підприємство втратило 70% свого ринку. Підприємство виживало», — сказав Олексій Цимбал.

Джерело — Сумський апеляційний суд

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *