АТ «Сумиобленерго» має намір припинити розподіл електроенергії АТ «Сумське НВО» за борги

загрузка...

Станом на 01.02.2021 заборгованість АТ «Сумське НВО» перед АТ «Сумиобленерго» за послуги з розподілу електричної енергії складає більше 3 млн грн. Відключення заплановане на п’ятницю, 19 лютого, з 09.00.

Усе споживання електроенергії АТ «Сумське НВО» в грудні 2020 року та січні 2021 року здійснювалося Котельнею Північного промвузла, яка подає тепло та гарячу воду значній частині м. Суми.

Розуміючи, що мешканці м. Суми не повинні бути заручниками невирішених фінансових питань та бездіяльності керівництва АТ «Сумське НВО», АТ «Сумиобленерго» неодноразово подовжувало термін сплати за надані послуги, але марно.

АТ «Сумиобленерго» опинилося у вкрай критичній фінансово-економічній ситуації. Відсутність коштів на поповнення аварійного запасу, виконання капітальних ремонтів можуть призвести до зниження рівня технічної експлуатації об’єктів електричних мереж і, як наслідок, до повного колапсу всієї інфраструктури області.

На жаль, в зазначеній ситуації немає інших заходів впливу, ніж передбачені чинним законодавством, а саме – припинення надання послуг з розподілу електричної енергії АТ «Сумське НВО».

Читати також: На Сумщині п’яний водій насмерть задавив іншого п’яного

Враховуючи соціальне напруження та складну ситуацію, що може спричинити відключення котельної в зимовий період, АТ «Сумиобленерго» звернулося з проханням посприяти у вирішенні питання сплати заборгованості АТ «Сумське НВО» до заступника голови Сумської ОДА, міського голови м. Суми, начальника Управління Держенергонагляду України в Сумській області, начальника Управління ДСНС України в Сумській області.

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про персональну відповідальність керівництва АТ «Сумське НВО» за наслідки, пов’язані з частковим або повним припиненням електропостачання.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *