АТ «Сумиобленерго» планує припинити постачання електроенергії КП «Міськводоканал» за борги

загрузка...

Розподільна компанія попередила КП Сумської міської ради «Міськводоканал» про припинення надання послуг із розподілу електроенергії. Відключення планується на середу 16 вересня. Причина – борг комунального підприємства перед енергетиками в понад 5, 5 мільйона гривень.

Повідомлення про відключення електроустановки підприємства було вручене споживачу в термін, визначений законодавством. Про заплановане відключення і необхідність вжиття заходів, що мінімізують наслідки припинення водопостачання населенню, також повідомлений міський голова м. Суми.

Наголосимо, що це – крайній вимушений крок АТ «Сумиобленерго», передбачений пунктом 7.5.Правил роздрібного ринку електричної енергії, адже безоплатно надавати послуги з розподілу електроенергії Товариство не має права. Також вчасний розрахунок усіх споживачів із енергокомпанією необхідний, щоб фахівці АТ «Сумиобленерго»утримували мережі та електрообладнання в належному стані та забезпечували стабільний розподіл електроенергії до всіх споживачів у Сумській області. Відносини в сфері надання послуги з розподілу електричної енергії закріплені у відповідному договорі між сторонами.

Права споживачів та їхній захист у Сумах: на першому місці скарги на неякісно надані послуги

Підкреслимо, що вчасний розрахунок споживачів з КП СМР «Міськводоканал» і погашення боргів за водопостачання та водовідведення також допоможе уникнути проблеми розрахунку між підприємствами. Зокрема, серед найбільших боржників перед КП СМР «Міськводоканал» єАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», погашення заборгованості якого допомогло б водопостачальній компанії розрахуватися з АТ «Сумиобленерго».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *