Аварія на каналізаційному колекторі у Сумах: ремонт вартуватиме понад 13 млн грн

загрузка...

Аварія на каналізаційному колекторі у Сумах: ремонт вартуватиме понад 13 млн грн

На ремонт каналізаційного колектора у Сумах потрібно 13 млн 105 тис. грн. Про це  повідомив головний інженер КП «Міськводоканал» Йосип Тисівський.

За його словами, наразі роботи з усунення аварійної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 600 мм тривають. Коли вони завершаться, він поки не готовий сказати.

За інформацією сайту “Міськводоканалу”, аварія сталася 14 жовтня, на території ринку “СКД”. У результаті відбулося руйнування верхньої частини залізобетонної труби та просідання грунту.

Працівники підприємства цілодобово перекачують стічні води. Водопостачання не обмежене.

Наразі домовляються з керівництвом ринку “СКД”, щоб прибрати деякі кіоски задля усунення аварійної ситуації, йдеться у повідомленні.

На Сумщині під час ліквідації пожежі в будинку виявили тіло людини (відео)

“Аварійна ділянка колектора на СКД потребує термінового ремонту. Протягом двох років працівники водоканалу неодноразово ліквідовували аварійні ситуації на каналізаційних самопливних мережах, що обслуговують вулиці СКД, Катерини Зеленко, Харківської” – зазначив Тисівський.

Також на сайті комунального підприємства зазначено, що каналізаційний колектор був побудований в 1979 році. Термін його експлуатації сплинув 20 років тому. Він перебуває на глибині близько 6 метрів та приймає стічні води від абонентів району Хіммістечка та вулиці Харківська.

Авторка — Діана Крахматова suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *