Генеральний директор Глухівської лікарні оголосив про голодування (відео)

загрузка...

Сьогодні Анатолій Іванович Кияшко звернувся до глухівчан та розповів про проблеми від яких  потерпає КНП «Глухівська міська лікарня». Зі слів Анатолія Івановича: «Головною проблемою є недостатнє фінансування лікарні в необхідному обсязі. З Національною службою здоров’я України не виходить укласти договір на фінансування лікарні через помилку у статистичних даних за 2018 рік. Це дані: скільки було проліковано, зроблено операцій та надано консультацій хворим.

Помилка була лиш у тому, що звіт був тоді наданий не за рік, а за квартал. Ми неодноразово звертались до НСЗУ, до депутатів як обласних так і до депутатів Глухівської міської ради, що є проблема з виплатою заробітної плати лікарям та медичним працівникам. Тож, у зв’язку з тим, що я вже на протязі декількох місяців звертаюсь про вирішення цієї проблеми, але й досі нема жодної реакції.

У Сумах чиновника з Департаменту інфраструктури спіймали на хабарі

Тому я вимушений відсьогодні оголосити голодовку поки не отримають заробітної плати медичні працівники». Тож, складається враження, що хтось затягує, або комусь вигідна ця ситуація навколо лікарні, але Генеральний директор Глухівської лікарні попри кричущу ситуацію не втрачає оптимізму та впевнений, що це питання вирішиться позитивно у найкоротший час.

kourier.in.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *