Хакери атакували урядові сайти в Україні у ніч на 14 січня – МОН

Возможно, это изображение (текст)

В Україні в ніч з 13 на 14 січня відбулася хакерська атака на сайти уряду і низки міністерств, інформація про це з’явилася на сторінці Міністерства освіти і науки у фейсбуці.

Йдеться про сайт уряду, окремих міністерств і навіть сайт застосунку «Дія». У СБУ кажуть, що витоку персональних даних не було.

«У зв’язку з глобальною атакою в ніч з 13 на 14 січня 2022 року офіційний сайт Міністерства освіти і науки тимчасово не працює», – йдеться в повідомленні.

У МОН додали, що тривають роботи з усунення несправності, а також працює кіберполіція.

Про кібернапад на урядові сайти повідомила також Служба безпеки України.

Зокрема, не працює сайт Кабінету міністрів, МЗС, ДСНС, МОН, мінспорту, міненерго, мінагрополітики, міністерства у справах ветеранів та сайт держказначейства.

Скріншот повідомлення на сайті МЗС

На сайті міністерства закордонних справ та деяких інших можна побачити таке повідомлення: «Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп’ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі».

скриншот mon.gov.ua

www.radiosvoboda.org

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.