КППВ: у Сумах загроза зриву теплопостачання третини міста

Після запуску Котельні північного промвузла 6 листопада виникла величезна проблема – пориви на теплових мережах. На сьогодні спеціалістами котельні зафіксовано 11 таких поривів. Про цю проблему повідомлена і міська влада і ТОВ “Сумитеплоенерго”.

Теплові мережі є власністю територіальної громади м. Суми, інтереси якої представляє міська влада. Частина теплових мереж передана нею в оренду ТОВ «Сумитеплоенерго», а частина залишилась без обслуговуючої організації.

У зв’язку з цим виникла ситуація, коли котельня має можливість всім споживачам надати послугу з дотриманням необхідних параметрів, але через жахливий стан теплових мереж виникла загроза зриву теплопостачання третини міста Суми. Теплові мережі міста виявилися не готовими для транспортування теплоносія до житлових будинків.

Через дану ситуацію котельня несе колосальні втрати, проте намагається витримувати параметри, необхідні для забезпечення подачі тепла в будинки жителів нашого міста. Так, за період 07-11 листопада 2021 року котельня зазнала більше 2 млн гривень понаднормових втрат, що ввійдуть до суми збитків підприємства. За місяць у такому режимі в землю буде вилито близько 12 млн гривень!

Читати також: У Путивлі пограбували родину, увірвавшись в будинок з погрозами та насильством

Кожну годину через пориви теплових мереж Котельня вливає додатково в теплову мережу 100-140 кубів теплоносія – це в 4-5 разів перевищує погоджену норму. Як наслідок – це колосальні витрати природнього газу, води і хімічних реагентів. Для розуміння: в один вагон-цистерну вміщується близько 60 кубів води. Таким чином, теплова мережа за одну добу втрачає близько 50 вагонів-цистерн теплоносія.

Найгіршим та найнебезпечнішим в даній ситуації може бути те, що при зниженні температури повітря Котельня північного промвузла може не втримати баланс тиску, як наслідок є загроза аварійної зупинки котельні та втрати всієї системи теплопостачання в частині міста, яку обслуговує ТОВ КППВ.

Не зважаючи на щоденні звернення Котельні до міської влади, відповіді так і не отримано. Тому на сьогоднішній день частина житлових будинків без опалення.

У КППВ знахабніли?

Сумчани обурюються щодо такої заяви з боку КППВ, яка вже й без того досить багато отримала від міста, не повернувши при цьому жодної копійки тим, кому вони самі винні великі суми. Ось що з цього приводу написав екс-мер Сум Геннадій Мінаєв:

«КСПУ качает права «по подпитке» и катит бочку, точнее, вагонную цистерну на СМР и СТЭ!

А не оборзели ли Вы, любезные?
Первое. Сколько КСПУ должно СТЭ за транзит теплоносителя и даже за подогрев воды с подачей тепла в Ковпаковский тепловой район, когда КСПУ этого не могло делать? 150 млн. грн. Или уже все 200?
Так вот! Эти лямы – на бочку, т.е. на вагон-цистерну, и тогда требуйте от СТЭ «нулевой подпитки»!
Второе. За кого, млять, поручилась СМР перед «Сумыгазом» на 39 млн. грн.? Да еще кому 6 млн. грн. по сути безвозвратного кредита дала через КП «Шляхрембуд»!
Так вот! Закройте варежку! Подавайте теплоноситель и ждите, помалкивая, пока СТЭ ликвидирует порывы.
Ичь, ты! Вообще обурели в доску!» — написав Г.Мінаєв

 

Нет описания фото.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.