Лікарі дитячої обласної лікарні звинуватили своє керівництво в порушеннях (відео)

загрузка...

Голова Первинної профспілкової організації Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Юлія Романовська розповіла про  ситуацію, яка сказалася в обласній дитячій клінічній лікарні.  За її словами, там мають місце системні порушення прав медичних працівників.

“Тотальне порушення законодавства. Керівництво створило нестерпні умови для працівників. Все приймається шляхом свавілля. Лікарі звільняються. Є шалена різниця між заробітними платами працівників, наближених до керівництва. Вони отримують у 5-10 разів більше, ніж звичайні лікарі, а у них  мінімальна зарплата 4700 грн”, – зазначила під час пресконференції у медіа-платформі “Вільна” Юлія Романовська.

Вона додала, що для того, щоб остаточно закріпити цей порядок речей, коли почалася робота над колективним договором, керівництво лікарні вирішило створити власну профспілку, яка б затвердила власний вигідний договір, а не той, який рекомендується МОЗом.

“У наявності немає необхідного переліку ліків, немає санітарних засобів, засобів захисту, медичних масок. Цього не вистачає. Наприклад, на один маніпуляційний кабінет на сьогодні видається один паперовий рушник на місяць. І за кожен відірваний листок звітують”, – розповіла Юлія Романовська.

Також стало відомо, що через нестачу засобів захисту, медикам дитячої лікарні керівництво пропонувало придбати за власний кошт распіратори за 60 грн кожен. А все те, що надається волонтерами, до лікарів не доходить.

Серед прикладів порушень працівники також назвали самовільне написання керівництвом лікарні внутрішніх правил за порушення яких, медики систематично отримують догани і дисциплінарні стягнення.

Також залишається абсолютною таємницею доля спецкоштів, які лікарня отримує від оренди та подальше їх спрямування.

До КП «Електроавтотранс» повернувся екс-директор підприємства Олександр Перчаков

Представники лікарні готують судові позови для припинення порушень у медичному закладі. А для уникнення в майбутньому таких ситуацій, як у Сумській обласній дитячій лікарні, наголошують на необхідності змінити правила призначення на посаду керівників медичних установ Сумщини, зробивши їх більш прозорими, — пише azimuth.

Директор Ігор Змисля охарактеризував цю заяву, як результат особистих неприязних відносин з боку деяких підлеглих. За його словами, якби все було правда, він би вже давно опинився на лаві підсудних.

-Якщо звучать звинувачення, то повинні бути і докази. Але їх ніхто не надав, — каже І.Змисля.

Тим ні менш, слід зазначити, що факти, коли в відділеннях СОДКЛ пацієнту надають список для покупок мали місце  Чому пацієнти лікарень на Сумщині купують все самі?і тоді історія закінчилася тим, що медики отримали догану.

Незрозуміло також чому, при наявності такої кількості звинувачень, немає інформації про заяви до прокуратури? Але ясно одне, в СОДКЛ назріває нездоровий настрій в колективі.

 

Обласна дитяча клінічна лікарня

Гримаси другого етапу медичної реформи в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні.

Опубліковано Вільна — незалежна медійна платформа Четвер, 2 липня 2020 р.

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *