Мешканець Сумщини добровільно здав до поліції знайдену зброю

загрузка...

Житель Білопільського району добровільно здав до поліції знайдену гвинтівку. В поліції Сумщини відкрили кримінальне провадження, в рамках якого з’ясовують походження зброї. Що стосується самого чоловіка, то він буде звільнений від кримінальної відповідальності відповідно чинного законодавства.

До поліції звернувся 38-річний житель одного з сіл району із заявою про добровільну видачу зброї. Він розповів правоохоронцям, що під час будівельних робіт на своїй ділянці знайшов рушницю.
Правоохоронці вилучили і оглянули знахідку – це виявився обріз гвинтівки Мосіна. Зброю в рамках відкритого за ч. 1 ст. 263 КК України кримінального провадження направили на експертне дослідження, яке має встановити вік і походження гвинтівки, а також чи не є вона знаряддям злочину.

На Сумщині встановили посилений карантин на території двох районів

Сам же заявник звільняється від кримінальної відповідальності, оскільки добровільно видав зброю поліції.
Правоохоронці нагадують громадянам, що згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, особа, яка зберігала зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності у разі їх добровільної видачі органам влади.

Відділ комунікації поліції Сумської області

фото ілюстративне

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *