На автодорозі “Київ-Суми-Юнаківка” перекинувся легковий автомобіль (відео)

загрузка...

На автодорозі національного значення перекинувся легковий автомобіль. Внаслідок ДТП, що сталася на 316 кілометрі автодороги Н 07 “Київ — Суми — Юнаківка”, травми отримала водійка автомобіля Toyota Corolla.

Попередньо, 22-річна жінка, керуючи автомобілем Toyota Corolla, не впоралася з керуванням та допустила перекидання транспортного засобу поза межі проїжджої частини.

Медики зафіксували в неї забій м’яких тканин лівого плечового суглоба та шийного відділу хребта. В автомобілі також був пасажир, на щастя, травм він не отримав.

На Сумщині чоловік побив свою бабусю та відібрав у неї гроші

Патрульні забезпечили безпеку дорожнього руху під час оформлення слідчим матеріалів автопригоди.

Патрульна поліція Сумської області звертається до водіїв: під час керування суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху та заходів безпеки.

На автодорозі національного значення перекинувся легковий автомобіль

На автодорозі національного значення перекинувся легковий автомобіль🔴 https://youtu.be/trhAbpRk9G8 🔴Внаслідок ДТП, що сталася на 316 кілометрі автодороги Н 07 “Київ — Суми — Юнаківка”, травми отримала водійка автомобіля Toyota Corolla.Попередньо, 22-річна жінка, керуючи автомобілем Toyota Corolla, не впоралася з керуванням та допустила перекидання транспортного засобу поза межі проїжджої частини.Медики зафіксували в неї забій м’яких тканин лівого плечового суглоба та шийного відділу хребта. В автомобілі також був пасажир, на щастя, травм він не отримав.Патрульні забезпечили безпеку дорожнього руху під час оформлення слідчим матеріалів автопригоди.Патрульна поліція Сумської області звертається до водіїв: під час керування суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху та заходів безпеки. Враховуйте погодні умови, час доби та стан дорожнього полотна. Обирайте таку швидкість руху, щоби мати змогу постійно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на зміну дорожньої ситуації.#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Середа, 6 травня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *