На Роменській встановили LED-світильники на 1.3 млн грн

загрузка...

Директор КП «Міськсвітло» Едуард Велитченко повідомив, – по вул. Роменська в Сумах встановили майже 90 LED-світильників та змонтували 2,4 км мережі вуличного освітлення. Також замінили кілька старих електричних шаф. Нові світильники автоматично працюватимуть в двох режимах, – вечірньому та нічному.

За словами Олександра Лисенка, – освітлення одне з головних питань, що турбує сумчан, тому воно перебуває на особливому контролі міської влади.

«Ми постійно працюємо над модернізацією даного напрямку роботи. Впровадження в місті подібних енергоефективних заходів, надасть можливість в декілька  разів зекономити кошти на витратах за електроенергію та заміні ламп, а також зробить Суми комфортним та безпечним містом в  будь-який час доби, – наголосив міський голова. – На заміну ламп по вул. Роменська було спрямовано 1 млн 300 тис. гривень. Попередньо департамент інфраструктури міста провів тендер на капітальний ремонт освітлення на цій вулиці».

Надалі по місту ліхтарі встановлюватимуть в рамках поточного ремонту вуличного освітлення. Комунальне підприємство вже закупило на ці потреби 200 нових світильників.

У Сумах прокуратура і екологи взялися перевіряти роботу «Сумижилкомсервіс»

Принагідно міський голова доручив Олександру Журбі та Едуарду Велитченку опрацювати питання облаштування вуличного освітлення і в районі школи № 9 – підготувати проєкт та в найближчий термін виконати роботи.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *