На Сумщині дівчина-медик поскаржилася на домагання військових лікарів

загрузка...

Дівчина-медик розповіла про неналежне ставлення з боку військових лікарів під Сумами/ Про це пише видання rbc.ua

Молода харків’янка поскаржилася на неадекватну поведінку та грубі домагання військових лікарів під Сумами, куди приїхала у відрядження для проведення диспансеризації пацієнтів.

Лікар-невропатолог із Харківського госпіталю Євгенія Москаленко розповіла Styler про неналежну поведінку двох військовослужбовців з медичної роти 58-ї бригади, що дислокується в місті Конотоп, які приставали до неї та інших дівчат-медиків.

За її словами, в місті Глухів відразу по приїзду ці чоловіки стали демонструвати своє хамство, розпускали руки, перебували в нетверезому стані та дозволяли собі нахабні й брутальні висловлювання на адресу прибулих дівчат.

Зірковий футболіст — студент із Сумщини одружився з зірковою українською телеведучою (фото)

«З боку двох військовослужбовців, які також є лікарями — майора Горобця і його колеги — була некоректна поведінка до наших дівчат», — розповіла Євгенія.

Вона зізналася, що була шокована такими «випадами» і навіть не знала, як реагувати.

«Гей, мала, посунься, бо я тебе зараз лясну по с*аці», — процитувала вона слова Горобця в перший же день зустрічі та додала: «З перших фраз ми якось розгубилися, тому що скільки ми не їздили — ніхто собі такого не дозволяв».

Москаленко каже, що ці двоє були напідпитку, заявляли про намір забрати дівчат і повезти кататися і гуляти, намагалися потрапити до них у номер в готелі під приводом залишити алкоголь в холодильнику.

«Ми навіть не знали, як на все це реагувати. Вони були неадекватні», — скаржиться дівчина.

Євгенія спробувала осадити «залицяльників» і зазначила, що цивільна, а не військовослужбовець, тому їм не підкоряється.

Подібні домагання до харків’янок тривали кілька днів, і дівчата постійно перебували в стресовому стані. Всі відмови та обурення військові або пропускали повз вуха, або відповідали грубістю і називали дівчат «хамлом харківським». Також говорили, що їх тут залишать.

Через кілька днів після приїзду — відрядження стартувало 6 липня і мало закінчитися за планами 10-го — Євгенії подзвонили та заявили, що вона залишається А інші їдуть автобусом назад.

Дівчина зовсім зневірилася, бо попереду планувалася поїздка до Стецьків на інше місце диспансеризації. А везти її туди повинен був Горобець на своєму авто, хоча майор практично не «просихав».

У підсумку перелякана Євгенія зателефонувала друзям і попросила про допомогу.

Пізніше військові вибачилися за інцидент, але дівчина все одно вирішила розказати про ситуацію, щоб попередити інших дівчат про те, з чим вони можуть зіткнутися.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *