На Сумщині громадянин Таджикистану пропонував прикордонникам хабар

До пункту пропуску «Бачівськ», на в’їзд в Україну, прибув рейсовий автобус, який слідував з Москви до Вінниці. Під час проходження прикордонного контролю один із пасажирів – громадянин Таджикистану, не зміг підтвердити мету запланованого перебування на території України. Крім цього, іноземець не мав достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування в Україні, у зв’язку із чим йому було відмовлено у в’їзді в Україну.

В ході складання документів про відмову в перетині державного кордону, аби все ж таки потрапити в Україну, іноземець запропонував правоохоронцю неправомірну вигоду в розмірі 5000 російських рублів, вклавши їх до свого паспортного документа.

На таку «пропозицію» громадянин Таджикистану, звісно ж, отримав категоричну відмову, адже прикордонники мають нульову толерантність до корупції.

Наразі прикордонники задокументували факт надання неправомірної вигоди та направили повідомлення до Нацполіції про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 КК України. Крім цього, відносно іноземця прийняте рішення про заборону в’їзду в Україну строком на три роки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.