На Сумщині поліція викрила посадовця у вчиненні ряду фінансово-економічних злочинів

На изображении может находиться: небо и на улице

В ході досудового розслідування, розпочатого стосовно керівника двох конотопських товариств з обмеженою відповідальністю, слідчі виявили факти вчинення ним службового підроблення, підробки документів, привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем та легалізації зазначених коштів. Загальна сума завданих збитків склала майже 180 тисяч гривень.

Службове розслідування: у Сумах жінка травмувалася через необережність водія автобуса

Як встановили правоохоронці, у 2019 та у 2018 роках відповідно укладених договорів товариства мали здійснити ремонт дахів будівель одного з комунальних підприємств Конотопа. Однак роботи велись мало того що не по визначеним стандартам і технологіям, а й в умовах негоди.

загрузка…

Слідчі довели, що керівник цих організацій підробив акти прийому-здачі виконаних робіт, значно завищивши при цьому вартість як використаних матеріалів, так і проведеного ремонту.
Отримані від замовника кошти посадовець використовував у інших фінансових схемах своїх товариств, легалізуючи таким чином одержані злочинним шляхом гроші.

На изображении может находиться: обувь и на улице

Наразі в поліції розпочате і ведеться досудове розслідування одразу за кількома нормами Кримінального кодексу України — ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», ст. 209 «Легалізація майна, одержаного злочинним шляхом»; ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст. 366 «Службове підроблення».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *