На Сумщині суд оштрафував багатодітну матір за крадіжку банківської картки

У Шостці жінка викрала у своєї знайомої банківську картку і протягом дня здійснювала за допомогою неї покупки в різних магазинах. Як стало відомо потім, вона взяла картку, щоб купити своїм дітям їжу, пише «Ямпіль.INFO».

В судовому засіданні було встановлено, що 13 травня, близько 19:30 години, перебуваючи в кімнаті своєї знайомої в Шостці, жінка викрала банківську карту АТ «Ощадбанк». Протягом доби жінка розраховувалась цією карткою в різних магазинах м. Шостка (магазині «Дар», «АТБ-Маркет», «М`ясний») на загальну суму 1527,99 гривень.

Обвинувачена свою вину у вчиненні злочину визнала в повному обсязі. Пояснила, що  наглядала за дітьми потерпілої, поки та відпочивала  після роботи, тому зайшла  до  кімнати потерпілої  і побачила, що банківська картка останньої лежить на столі. Вона забрала цю картку, а потім  розраховувалась нею за придбаний в магазинах товар. Купувала продукти харчування, дитячі суміші та каші.

 Читати також: У Сумах ДТП з маршруткою (1 вересня)

Вчинила вказане, бо на той час взагалі не мала коштів, не було чим годувати дітей. І зараз  перебуває у дуже скрутному матеріальному становищі: має  трьох малолітніх дітей, наймолодшому з яких 5 місяців, отримує  виплати на дітей лише трохи більше 2 тис. гривень на місяць.  

Працювати зараз також не може, бо не має на кого залишити дітей.  Близьких родичів, які б могли допомогти, не має, бо залишилась сиротою в 7-річному віці. З цивільним чоловіком відносини розладнались, зараз проживають окремо. Зазначила, що як тільки з`явиться  змога – заподіяну шкоду відшкодує.

Суддя призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень, при цьому, дозволив розкласти його сплату на 10 місяців.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.