На Сумщині у будинку стався вибух, є постраждалі…

загрузка...

За попередніми даними Управління ДСНС в Сумській області, причиною пожежі є порушення Правил безпеки систем газопостачання. Фахівці АТ «Сумигаз» зафіксували самовільну заміну газових приладів.

27 липня о 1.36 до служби «104» м. Шостки надійшов виклик з повідомленням про вибух по вул. Ушакова, 63. За зазначеною адресою виїхала бригада аварійно-диспетчерської служби АТ «Сумигаз».

«У будинку, де сталась подія, зафіксовано самовільну заміну газового обладнання. Зазначений факт свідчить про втручання до системи газопостачання, що могло стати ймовірною передумовою вибуху. Газорозподільна мережа до сусідніх будинків не пошкоджена», — зазначають фахівці аварійно-диспетчерської служби.

Сумчани зустрічали «Мотопробіг єдності»

Внаслідок пожежі повністю згорів будинок, пошкоджені господарчі будівлі, травмований чоловік 1992 р.н. Він отримав термічні опіки голови, тулуба, обох верхніх і нижніх кінцівок ІІ ст., до 60 % площі поверхні тіла, госпіталізований до хірургічного відділення Шосткинської ЦРЛ.

«Сумигаз» вкотре закликає споживачів природного газу не порушувати правила безпеки: не проводити самостійно роботи з ремонту, реконструкції чи заміни газових приладів і не наражати на небезпеку себе та своїх рідних.

«Сумигаз»  

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *