На Сумщині за крадіжку судили багатодітну вагітну жінку

загрузка...

Жінка – уродженка м. Ворожба Білопільського району Сумської області, непрацююча, незаміжня, на утриманні троє малолітніх дітей, вагітна четвертою дитиною, раніше не судима.

17 березня близько 12 год. 00 хв., підсудна особа з метою вчинення крадіжки прийшла до чужого домоволодіння, де, впевнившись, що за її діями ніхто не спостерігає, через незачинені двері проникла до приміщення веранди житлового будинку, після чого відчинивши двері потрапила до комори цього ж будинку, звідки таємно викрала кутову шліфувальну машинку вартістю 1064 грн, пише Глухів.інфо.

Допитана в судовому засіданні, вона свою вину у інкримінованому їй злочині визнала повністю. В скоєному щиро покаялася, шкоду повністю відшкодувала, потерпілий не має до неї претензій.

 Читати також: У Сумах суд наклав арешт на готель Ювілейний

Враховуючи обставини справи, тяжкість вчиненого кримінального правопорушення, а також зважаючи на її щире каяття, повне відшкодування спричиненої шкоди, наявність на утриманні трьох малолітніх дітей та перебування на цей час підсудної у стані вагітності, суд вважає необхідним призначити їй більш м`яке покарання, ніж передбачено санкцією ч.3 ст.185 КК України, застосувавши статтю 69 КК України і призначити покарання у виді штрафу у в сумі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. на користь держави, плюс 490 грн 35 коп. процесуальних витрат.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *