На Сумщині за минулу добу виявлено 10 боєприпасів

загрузка...

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

19 квітня о 09:23, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предмету схожого на боєприпас в полі неподалік с. Шевченкове Глухівського району. Ним виявилася ручна граната Ф-1. Небезпечна знахідка знаходилася на відстані до 300 м від житлових будинків.

О 09:45, на присадибній ділянці в м. Глухів, громадяни виявили 76-мм артснаряд. Застарілий боєприпас знаходився на відтані до 10 м від житлових будинків.

О 15:39, у лісі поблизу с. Перекопівка, Роменського району, місцевими мешканцями було виявлено 76-мм артилерійський снаряд та п’ять 50-мм мінометних мін. «Відголоски» знаходилися на відстані до 400 м від житлових будинків.

Цього ж дня, о 16:26 в лісі, с. Новгородське, що на Тростянеччині виявили 45-мм артснаряд. Застарілий боєприпас часів минулих війн знаходився на відстані до 1 км від житлових будинків.

Читати також: На Сумщині селяни протестують проти розорювання луків біля Сейму

Після цього, о 17:00 в полі с. Береза, Глухівського району, на відстані до 800 м від житлових будинків, місцеві мешканці виявили 152-мм артилерійський снаряд, часів війни.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *