Патрульні склали 4 адмінматеріали на водія, який вчинив, а потім залишив місце ДТП (відео)

загрузка...

На лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на площі Покровській. З’ясувалося, що водій транспортного засобу ВАЗ, рухаючись заднім ходом, допустив наїзд на автомобіль Mercedes-Benz. Далі, не зупиняючи, керманич ВАЗ продовжив свій рух.

Розшукати та зупинити його вдалося на вулиці Гагаріна. Однією з можливих причин втечі з місця автопригоди став його стан, адже він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Сам же він розповідав, що не знав, де саме треба зупинитися та припаркувати автомобіль, тож і поїхав. До того ж, громадянин був позбавлений права керування транспортними засобами за керування авто напідпитку.

Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який зафіксував у нього 2, 32 проміле.

Патрульні склали на керманича адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), ст. 122–4 (Залишення місця ДТП) та ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП. Від керування його охоронці порядку відсторонили.

Патрульні склали 4 адмінматеріали на нетверезого водія, який вчинив, а потім залишив місце ДТП

Патрульні склали 4 адмінматеріали на нетверезого водія, який вчинив, а потім залишив місце ДТП🔻 https://youtu.be/ilKHfyxw84w 🔻На лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на площі Покровській. З’ясувалося, що водій транспортного засобу ВАЗ, рухаючись заднім ходом, допустив наїзд на автомобіль Mercedes-Benz. Далі, не зупиняючи, керманич ВАЗ продовжив свій рух.Розшукати та зупинити його вдалося на вулиці Гагаріна. Однією з можливих причин втечі з місця автопригоди став його стан, адже він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Сам же він розповідав, що не знав, де саме треба зупинитися та припаркувати автомобіль, тож і поїхав. До того ж, громадянин був позбавлений права керування транспортними засобами за керування авто напідпитку.Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який зафіксував у нього 2, 32 проміле.Патрульні склали на керманича адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), ст. 122–4 (Залишення місця ДТП) та ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП. Від керування його охоронці порядку відсторонили.Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/patrolpolicesumy#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Пʼятниця, 2 жовтня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *