Пішла з життя колишня завідувачка кафедри іноземних мов СумДУ

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На 75-му році життя відійшла у вічність Галина Іванівна Литвиненко, колишня завідувачка кафедри іноземних мов Сумського державного університету, яка очолювала її протягом 29 років.

Життєвий шлях Галини Іванівни – це зразок людської гідності та добропорядності. Народилася Галина Іванівна 19 жовтня 1947 року. У 1968 р. закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка, а у 1979 р. – Московський державний педагогічний інститут іноземних мов ім. М.Тореза. Все життя Галина Іванівна присвятила праці на освітянській ниві. Очолюючи з 1992 року кафедру іноземних мов, Галина Іванівна доклала максимум зусиль, щоб вона стала важливим навчальним підрозділом. У 1993 році вона отримала вчене звання доцента кафедри іноземних мов, а у 2005 році – нагороджена почесним званням «Заслужений науково-педагогічний працівник СумДУ».

Для своєї родини вона завжди була опорою і підтримкою, добра пам’ять про неї назавжди залишиться в серцях її близьких, колег і знайомих. Колектив кафедри іноземних мов СумДУ висловлює глибокі співчуття рідним, близьким та тим, хто знав цю інтелігентну людину.
Світла пам’ять.

Кафедра іноземних мов СумДУ

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *