Поліція Сумщини готує екстрадицію громадянина Німеччини, якого розшукував Інтерпол

Затримали іноземця при спробі перетнути Державний кордон. Сорокатрирічний громадянин Німеччини перебував у міжнародному розшуку за скоєння злочинів у банківській сфері. Від правосуддя чоловік переховувався на території України.

Прикордонники Сумського загону в пункті пропуску «Бачівськ» у п’ятницю, 27 листопада, затримали 43-річного громадянина Німеччини, який перебував у міжнародному розшуку за скоєння злочинів у банківській сфері. Чоловік намагався виїхати до Росії автомобілем марки Renault.
Прикордонники повідомили про це Українське бюро Інтерполу в м. Київ.

У Сумах автолюбитель кілька місяців як отримав водійське, а вже сів за кермо в нетверезому стані

Згодом співробітники Інтерполу підтвердили, що чоловік дійсно перебуває у розшуку в Німеччині. Він підозрюється у відмиванні грошей та у банківському шахрайстві.
Іноземець прибув в Україну в кінці минулого року, а у розшук його оголосили понад пів року тому. Увесь цей час він перебував в Україні та, ймовірно, надалі місцем свого переховування вирішив обрати територію РФ.

Наразі громадянина Німеччини передано представникам Національної поліції, які й займуться його екстрадицією до Німеччини для притягнення до кримінальної відповідальності.

Тридцятого листопада слідчим суддею Глухівського міськрайонного суду Сумської області застосовано запобіжний захід до розшукуваного у вигляді тимчасового арешту на строк 40 діб, до надходження від Німеччини запиту про його видачу.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.