Поліція Сумщини розпочала кримінальне провадження по заяві кількох жителів обласного центру

Сумчани, які мешкають на вул.Добровільна скаржаться на компанію підлітків, котрі, за їх словами, вчиняють хуліганські дії стосовно літніх місцевих жителів.

Учора в одному з мікрорайонів міста Сум зібралися обурені люди. Причиною цьому, за їх словами, стало те, що компанія місцевих підлітків «знущається над пенсіонерами, вчиняє крадіжки» і начебто згвалтували малолітню дитину.

У Сумах підлітки згвалтували 6-річного хлопчика: сумчани вимагають справедливого покарання
На місце події виїхали представники керівництва ГУНП в Сумській області та Сумського міського відділу поліції. Після проведених перемовин з активом зібрання та опитування інших учасників акції, слідчі поліції по заявам сумчан відкрили кримінальне провадження відповідно ч.1 ст. 296 КК України (хуліганство), в рамках якого розпочали досудове розслідування.

Наразі встановлені троє підлітків віком 13-14 років, і на батьків двох з них вже складені адміністративні матеріали за невиконання батьківських обов’язків (ст.184 КУпАП).

Cумчан запрошують: Афіша вистав театру для дітей та юнацтва в Сумах на серпень

З’ясовуються особи ще двох неповнолітніх, на яких скаржаться місцеві жителі. Також встановлюються можливі епізоди вчинених протиправних підлітками дій та потерпілі від них особи.
Слідство триває.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *