Постачання перших нових тролейбусів до Сум почнеться від 3 березня

загрузка...

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО перебуває у відрядженні в місті Луцьк, де на автомобільному заводі готують до відправки в Суми нові тролейбуси.

Як повідомив очільник Сумської міської громади під час щопонеділкової апаратної наради, відучора він перебуває в Луцьку, а сьогодні від самого ранку працює на заводі, де вже встиг переглянути обладнання та самі тролейбуси, які вже готують до відправки до нашого міста. Керівник обласного центру зазначив, що перші два транспортні засоби для КП «Електроавтотранс» буде відправлено уже в середу, а до 15 березня 2021 року до міста будуть доставлені дев’ять тролейбусів із 19, які заплановані до кінця цього року.

May be an image of у приміщенні

Міський голова додав, що на заводі збирають транспорт не тільки для Сум, а і для Луцька та Харкова.

Читати також: Тамара Іщенко: Спільно з підприємцями вибудовуємо комплекс заходів з відповідного утримання належних їм зупинок громадського транспорту

«Усім, хто говорив, що завод не працює і є якісь проблемні моменти, – не вірте. Тролейбуси будуть. Я думаю, що сьогодні це, дійсно, важлива потреба, адже в місті складна ситуація з транспортом. Але ми її вирішимо. Ми залишаємо незмінною вартість проїзду у комунальному транспорті. При надходженні до міста нових тролейбусів – буде збільшена їхня кількість на лініях не тільки в годину пік, а і в міжпіковий період», – повідомив Олександр Лисенко.

May be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенні

Керівник Сум зазначив, що поїхав у відрядження особисто, щоб проконтролювати дотримання термінів поставки нових тролейбусів, адже минулого року були проблеми через введення карантинних обмежень у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції. У рамках робочої поїздки міський голова Олександр Лисенко планує також попрацювати із колегами у Луцькій міській раді.

СМР

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *