Правоохоронці викрили підпільний завод, який постачав воду сумським реалізаторам

Foxtrot UA
загрузка...

За процесуального керівництва прокуратури Сумської області припинено діяльність підпільного заводу, на якому здійснювалось виробництво бутильованої питної води.

За версією слідства, попри те, що з червня 2019 року в товариства з обмеженою відповідальністю відсутні дозволи контролюючих органів на видобуток ґрунтових вод та здійснення будь-якої господарської діяльності, завод не припинив своє функціонування. Зокрема підприємство продовжило виробляти бутильовану питну воду та постачати її роздрібним реалізаторам на території м. Суми, використовуючи підроблені товарно-транспортні накладні.

Блок пости в Сумах почали встановлювати: але все як завжди через …

У четвер, 26 березня 2020 року, на вказаному заводі проведено санкціонований обшук, у ході якого задокументовано факт виробництва бутильованої води та зберігання готової продукції. Водночас виявлено та вилучено 560 пляшок із водою ємністю 19 л, 700 пляшок із водою ємністю 2 л та 1000 пляшок із водою ємністю 1,5 л.

У рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 240, ч. 4 ст. 358 КК України відібрані зразки питної води передано відповідним фахівцям для дослідження. Досудове слідство проводиться слідчим управлінням Нацполіції за матеріалами Служби безпеки України в Сумській області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *