Ще одного керівника Сумського НВО обмежено у праві виїзду за кордон

загрузка...

За поданням державного виконавця ще одного керівника Сумського НВО Мошкіна К. обмежено у праві перетину кордону, що стало черговим примусовим етапом на шляху забезпечення погашення боргів по заробітній платі працівникам підприємства.

За словами в.о. начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Марини Рудь, наразі до підприємства-боржника застосовані всі можливі заходи примусу: арештовано кошти на рахунках, описано та арештовано виявлене майно. Черговим етапом відновлення трудових прав громадян було обмеження у праві виїзду ще одного очільника заводу – Мошкіна К. як керівника ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» до виконання зобов’язань, покладених рішеннями суду про стягнення заборгованості з підприємства.

Нагадаємо, наприкінці лютого завдяки наполегливості органів юстиції у праві виїзду за кордон вже було обмежено керівника АТ «Сумське НВО» Забицького В..

Читати також: Податкова міліція Сумщини викрила схему ухилення від сплати майже 8 млн. грн. податків із використанням новітніх технологій

Правова блокада свобод керівного складу підприємства – заклик до кінцевого бенефіціара повернути заборговані кошти людям, котрі багаторічною працею розбудовували престиж та розвивали потужність заводу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *