«СМНВО, поверни гроші»: У Сумах знову мітингували колишні працівники машинобудівного заводу

загрузка...
фото Суспільне Суми

Зранку 28 січня біля міської ради зібралось близько 200 колишніх та нинішніх працівників підприємства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання». Вони вимагали повернення боргів по заробітній платі.

До них вийшов міський голова Олександр Лисенко. Поспілкувавшись з ним, мітингувальники рушили пішки до будівлі підприємства.

"СМНВО, поверни гроші": У Сумах знову мітингували колишні працівники машинобудівного заводу

Разом із ними від «мерії» пішов начальник відділу праці. Також ініціативна група домовилась з чиновником про зустріч у понеділок, щоб обговорити подальший план дій.

Також мітингувальники підписали звернення до депутата Сумської міської ради від партії «Європейська солідарність» Володимира Чепіка. Під зверненням зібрали 248 підписів колишніх працівників заводу.

Читати також: За фактом загибелі чоловіка від ураження струмом на Сумщині відкрито кримінальне провадження

У зверненні його просять направити депутатські запити до правоохоронних органів, зокрема й до Генеральної прокуратури, щоб з’ясувати ситуацію. А також просять створити робочу групу з працівників підприємства та депутатів, яка «створить дієвий механізм погашення заборгованості та буде слідкувати за його належним виконанням».

"СМНВО, поверни гроші": У Сумах знову мітингували колишні працівники машинобудівного заводу

До будівлі підприємства дійшли близько 40 людей. До них ніхто з представників «СМНВО» не вийшов, пише Суспільне.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *