Сумський ресторан розшукує двох забудькуватих клієнтів (відео)

На мій превеликий жаль, ми з вами знаходимося в суспільстві, де багато людей не можуть прожити навіть один день, щоб не вкрасти. Хтось безкоштовно їде в тролейбусі, не придбавши квиток у водія, інші виносять з магазинів продукти, є такі, хто обов’язково винесе пивний келих з бару тощо.

Ось вчора, 9 січня, приблизно о 17:45 двоє сумчан вийшли з ресторану «Козацька Броварня» в м.Суми, і напевно випадково забули розрахуватись.

Дивно, але в ресторані з подібним явищем стикаються рідко, тому вони впевнені, що двох забудькуватих гостей сьогодні весь день мучать докори сумління, але вони соромляться або бояться повернутися, вибачитися та розрахуватись.

Відмовити не можна перевозити: хамство в сумських маршрутках триває [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/misto/vidmoviti-ne-mozhna-perevoziti-hamstvo-v-sumskih-marshrutkah-trivaie/» size=»4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Якщо хтось впізнав їх, передайте, щоб вони не боялися. Краще нехай вони першими прийдуть. Випили, забули … З кожним може бути.

Але, про всяк випадок, в поліції зареєстрували заяву. І якщо поліція знайде сумчан раніше, то історія матиме продовження вже в юридичному руслі.

Опубліковано Один дома Сумы Пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Опубліковано Один дома Сумы Пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *