Тарифний скандал: суд скасував припис Держпродспоживслужби щодо «завищення» тарифу «А-Муссон»

загрузка...

Про це повідомили на сторінці «А-МУССУН» в Фейсбуці.

«Апеляційний суд скасував результати перевірки тарифів ТОВ «А-МУССОН»

23 лютого 2021 року Другий апеляційний адміністративний суд скасував ПРИПИС Держпродспоживслужби винесений відносно ТОВ «А-МУССОН».

З жовтня 2019 року Головним управлінням Держпродспоживслужби у Сумській області населенню доводиться інформація стосовно неправомірного тарифу на послуги ТОВ «А-МУССОН». Такий висновок зроблено у результаті перевірки тарифу за зверненням фізичної особи. Як наслідок, ЗМІ переповнені статтями про завищення тарифу на суму більш 8 мільйонів гривень через неправильне його формування.

ТОВ «А-МУССОН» зверталось до Держпродспоживслужби з проханням не надавати передчасні коментарі за результатами позапланової перевірки. При цьому наголошувалось , що Законом України « Про основні засади державного нагляду ( контролю) у сфері господарської діяльності» передбачений обов’язок додержання ділової етики та нерозголошення інформації, що стає доступною у ході здійснення заходу.

Читати також: На Сумщині до 12 років позбавлення волі засуджено двох чоловіків за вбивство пенсіонера

Розповсюдження інформації за перевіркою мало наслідком порушення кримінальної справи, негативно вплинуло на ділову репутації підприємства серед споживачів, партнерів, міської влади.

Звернувшись до суду з позовом про скасування результатів перевірки, товариство « А-МУССОН» отримало перемогу та підтвердило свою позицію стосовно відсутності порушень у формуванні тарифу.

Скандальні мільйони гривень у структурі тарифу «зникли» на підставі наданих доказів, але подальші заходи підприємства проти вчинення Держпродспоживслужбою протизаконних дій тривають».

Судова справа 480/4608/19

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *