У померлої конотопчанки був коронавірус: тест показав, що у її доньки, сина і онука теж

загрузка...

Сьогодні, 27 березня, о 8.40 ранку меру Конотопа лікар Конотопської ЦРЛ повідомив, що, за даними Сумського обласного лабораторного центру, який вже має результати дослідження біоматеріалів конотопчанки 1941 року народження, що померла у реанімації Конотопської ЦРЛ 25 березня, у неї підветрджено коронавірус. Про це  повідомив сам мер Конотопа Артем Семеніхін.

Щоб провести дезінфекцію доріг у Сумах потрібно 10 млн грн

Нагадаємо: швидкі тести двічі показали, що у жінки коронавірус. Але їхні результати не завжди вірні. Тому  було прийняте рішення зробити ПЛР-дослідження (ПЛР — полімеразна ланцюгова реакція). В.о. директора Сумської обласного лабораторного центру Володимир Збаражський, який обіцяв повідомити результати ПЛР-дослідження учора після 22.00, поки на наші дзвінки не відповідає.

Також конотопський міський голова Артем Семеніхін повідомив, що швидки тести виявили коронавірус у онука, доньки і сина пенсіонерки, що померла в реанімації Конотопської ЦРЛ 25 березня.

Через коронавірус у місті зараз встановлюють блокпости. За словами Артема Семеніхіна перші три мають бути облаштовані вже сьогодні, усього їх заплановано вісім.

sumy.today

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *