У Сумах на площі Незалежності мітингують підприємці

У Сумах підприємці вийшли на акцію протесту на площу Незалежності

У Сумах підприємці взяли участь у всеукраїнській акції протесту за збереження спрощеної системи оподаткування, проти фіскалізації та за зниження тарифів на енергоносії для бізнесу. Близько 50 людей зібралося 7 лютого в обід на головній площі міста.

 

Світлана Іченська, керівник Спілки підприємців Сумської області, закликала людей їхати на акцію протесту до Києва.

У Сумах підприємці вийшли на акцію протесту на площу Незалежності

Расул Галаєв — директор ТОВ «Центральний ринок м. Суми» виступив на підтримку підприємців. Зазначив, що з новими вимогами бізнесу працюватиметься важко.

Ірина — підприємиця з Бурині говорить: «Іде знищення малого бізнесу».

 Читати також: Службова недбалість зі збитками в 1,8 млн. грн. – на Сумщині судитимуть головного державного інспектора митного поста

Одна з учасниць — підприємиця із Сум Світлана каже: «Ринок — мій другий будинок. Не вірте, що з касовим апаратом у нас буде більше грошей. Давайте боротися!».

У Сумах підприємці вийшли на акцію протесту на площу Незалежності. Відео

Ольга — працює у Сумах, зазначає: «Ми чесно працюємо, платимо податки. А те що хочуть зробити — це знищення свого власного народу. Ні в одній країні малий бізнес не фіскалізований».

Організувала акцію «Всеукраїнська коаліція об‘єднаних підприємців». Учасники підготували резолюцію зі своїми вимогами, яку передадуть представникам влади.

СуспільнеСуми

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *