У Сумах під час масової бійки чоловіка поранили ножем

загрузка...

Трохи за північ 23 січня на вулиці Прокоф’єва в Сумах стався конфлікт між двома групами чоловіків. В результаті одного з них забрали у лікарню з ножовим пораненням, повідомив речник Поліції Сумської області Олег Сологуб.

“Був виклик про масову бійку від перехожої жінки на вулиці Прокоф’єва. Коли приїхали, вже ніколи не було. Перехожі стверджували, що нічого не бачили. Через 20 хвилин, отримали ще один виклик на вул. Харківську, що там людина потребує допомоги. На місці було 2 чоловіків, один мав ножове поранення”, – розповів Сологуб.

Читати також: На Сумщині чоловіка три роки тримали в рабстві

З його слів, чоловіки розповіли, що на Прокоф’єва дійсно була бійка після конфлікту з компанією чоловіків. Чоловік, який викликав поліцію, отримав удар в обличчя і втратив свідомість, коли отямився, його товариша поряд не було, він почав йти та побачив непритомного друга. З’ясувалось, що у нього ножове поранення.

На місці бійки поліціянти знайшли кухонний ніж, яким імовірно поранили чоловіка. Коли швидка забирала пораненого, він був живий, але у тяжкому стані. Нині про стан потерпілого не відомо, до якої лікарні його забрали, у поліції розповідати журналістам відмовились, посилаючись на таємницю слідства.

suspilne.media

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *