У Сумах приватні перевізники погрожують припинити перевезення, якщо до 30 вересня їм не підвищать тарифи

Про це йдеться у відкритому листі, який перевізники написали на ім’я міського голови Олександра Лисенка 21 вересня.

У ньому перевізники жаліються на своє скрутне становище та стрімке подорожчання палива, а також повідомляють, що припинять возити людей з 1 жовтня, якщо до цього часу не буде вирішене питання із підвищенням тарифів на проїзд.

“Шановний Олександре Миколайовичу! Працівники підприємств, які працюють на ринку перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах у м. Суми, вкотре звертаються до Вас із відкритим листом. Сподіваємося. Ви врешті-решт нас почуєте!

Становище, в якому опинилася галузь з перевезення пасажирів в м. Суми, не критичне, а жахливе. Перевезення пасажирів – це єдина галузь, в якій залишаються карантинні обмеження в роботі громадського транспорту, навіть коли в червні цього року всі регіони України перейшли в “зелену” зону за показниками захворювання COVID-19, і Сумська область зокрема.

 Читати також: У Сумах біля «Епіцентру» збили людину

Одночасно Виконавчий комітет Сумської міської ради залишив безпідставно, з порушенням чинного законодавства, рішення, згідно якого проїзд для учнів 1-4 класів становить 2 грн. При цьому учасників бойових дій ми перевозимо без коштовно і без обмеження за власні кошти.

Такого безладу, який є зараз з вартістю всіх складових тарифу на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, не було за усі часи існування пасажирських перевезень! До того, що поступово зростає вартість води, світла, запасних частин ми вже звикли. До речі це зростання більш стрімке, аніж зростання вартості проїзду, і ми не встигаємо робити розрахунки.

Варто додати, що з жовтня 2020 року (тоді вартість тарифу на транспортні послуги з перевезення пасажирів становила 7 грн) вартість пального, на якому працюють наші автобуси (стиснений природний газ метан) зросла більше ніж на 100 відсотків (з 13 грн до 28 грн).

 Читати також: У Сумах поліцейські викрили чоловіка, який потрощив чимало ювелірних магазинів та банків

Як нам стало відомо з 1 жовтня 2021 року вартість вище згаданого пального становитиме 33 грн 50 коп.: такого не було ніколи! В розрахунках тарифу на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які зараз знаходяться на розгляді у Виконавчого комітету Сумської міської ради, закладена вартість газу 20 грн 50 коп.

Доводимо до Вашого відома, що у разі невирішення питання щодо встановлення розрахункової вартості проїзду до 30 вересня 2021 року, з 1 жовтня 2021 ми будемо змушені припинити роботу на маршрутах міста до вирішення питання по суті.

21.09.2021 року

Перевізники, які працюють на ринку перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах в м. Суми”.

Коли виконком розглядатиме питання здорожчання тарифів на проїзд — наразі невідомо. Публічної реакції міського голови Олександра Лисенка на відкритий лист перевізників також поки що не було.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.