У Сумах продали на аукціоні корпуси колишнього заводу «Selmi»

Майно колишнього заводу електронних мікроскопів ВАТ «Selmi» продали на електронних торгах за 19 мільйонів гривень. Договір підписали 10 січня.

Корпуси заводу продавалися в межах справи про банкрутство підприємства, яку розглядав Господарський суд Сумської області.

Майно придбало підприємство «Луксор лімітед», яке було єдиним учасником аукціону. Стартова ціна складала 16 мільйонів грн

У переліку майна, яке придбало підстриємство, — виробничі корпуси №3, 4, 5 та 6, у тому числі захисна споруда циільного захисту — підвал, розрахований на 2100 людей.

Що відомо про «Selmi»

Завод електронних мікроскопів був уведений в експлуатацію в Сумах в 1959 році. Основною його продукцією були електронні мікроскопи та мас-спектрометри. У 90-ті роки завод називався «Електрон», а після приватизації у 1994 році — ВАТ «Selmi».

З грудня 2001 року завод входив до складу російського підприємства «Електрохімічний завод». У 2017 році підприємство було визнане банкрутом.

Що відомо про «Луксор лімітед»

ТОВ «Луксор лімітед», яке придбало виробничі корпуси в Сумах, зареєстроване у 2005 році в Києві. Основний вид діяльності підприємства — надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.