У Сумах у  86-річного пенсіонера вкрали 300 тисяч гривень

Дві злодійки викрали гроші у довірливого дідуся, коли той дозволив їм увійти до квартири напитися води, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліцейські встановлюють особи «візитерок» і застерігають громадян бути обачними та не впускати у свої помешкання незнайомих осіб.

Сам потерпілий говорить, що жінки дуже просили не стільки за себе, як за маленького хлопчика, що був разом з ними. А коли дами пішли, він виявив зникнення зі схованки пакунка готівки.

В поліції за фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 185 КК України та ведуть пошуки злодійок.

Поліцейські знову застерігають громадян бути обачними, і пам’ятати, що зайва довіра може дорого вартувати. Не слід впускати до свого житла невідомих людей, ким би вони не називались і під яким би приводом не намагалися увійти до вашого дому. В даному випадку літній чоловік став жертвою «класичної» злодійської схеми – поки одна жінка відволікала увагу старенького на себе та дитину, інша швидко обшукала його житло і спустошила родинну криївку.

Поліцейські застерігають: аби дістатися чужих заощаджень, злодії можуть використати будь-який привід, щоб зайти до вашого дому – переповити дитину, напитися води, запропонувати по зниженим цінам продукти харчування або придбати стару побутову техніку чи пір’я і т.д.

Правоохоронці радять громадянам попередити про подібні схеми стареньких родичів, і застерегти, що в разі подібних «візитів» літні люди дзвонили або їм, або відразу на «гарячу» цілодобову лінію поліції «102».

Фото  з інтернету

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *