У Сумах у робочому порядку підвищують тарифи на тепло на 38%

Сьогодні, 21 січня, відбувається збір підписів під рішенням виконкому «Про коригування Товариства з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води».

Про це повідомила депутат Сумської міськради Ірина Дяденко, якій розповів член виконкому за квотою її фракції «Сила і честь» Юрій Кучмєєв.

Сам проект рішення був опублікований на сайті лише 19 січня, а вже 21-го відбувається збір підписів. При цьому, за словами Юрія Кучмєєва, до нього за підписом прийшов депутат міськради від «Батьквищини», директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін. Член виконкому відмовився підписувати проект рішення.

Як вчинять решта, невідомо.

Цим рішенням тариф на теплову енергію для ТОВ «Сумитеплоенерго» для населення збільшується з 1541,05 грн. за Гкал до 2 142,81 грн. за 1 Гкал без ПДВ, тобто одразу на 38,5%.

Читати також: Загубився після демонтажу: сумчанка вже півтора року розшукує металевий гараж

Депутат Сумської міськради Ірина Дяденко підозрює, що рішення виконкому потрібно ухвалити до сесії сумської міськради 26 січня, на якій розглядатиметься міський бюджет на 2022 рік, у якому вже передбачено 180 млн грн на компенсацію у тарифах тепловикам. За нинішнього підвищення тарифів ця сума теж має збільшитися.

Ймовірно, з цим пов’язані три перенесення бюджетної сесії.

Нагадаємо, повідомлення про намір коригування тарифів з’явилося на сайті ТОВ «Сумитеплоенерго» 6 січня, напередодні трьох вихідних, пропонувалося вносити свої пропозиції до 12 січня. Тепер за два дні після публікації проекту рішення його намагаються ухвалити.

Данкор онлайн

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.