У Сумах визначили перевізників на чотирьох маршрутах

загрузка...

Минулого тижня в Сумах відбулося засідання конкурсного комітету з визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб-підприємців, які можуть працювати на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Сумської міської територіальної громади.

Прокуратура Сумщини вимагає скасувати результати тендеру на 29 мільйонів

На конкурс виносилося сім об’єктів: маршрут №2 Ковпака — Прокоф’єва (кількість автобусів — 7, пасажиромісткість — не менше 40), №8 Тополянська — Василівка (кількість автобусів — 3, не менше 40 місць), №9 Добровільна — Прокоф’єва (кількість автобусів — 5, не менше 23 місць), №25 Добровільна — Інтернаціоналістів (кількість автобусів — 5, не менше 23 місць), №58 Василівка — Тополянська (кількість автобусів — 2, пасажиромісткість — не менше 23 ), №64А Добровільна — Центральний ринок (кількість автобусів — 1, пасажиромісткість — не менше 40), №67 Прокоф’єва — вул. Косівщинська (кількість автобусів — 2, не менше 40 місць).

В управлінні капітального будівництва Сумської міської ради провели обшук через ремонт Театральної площі

На розгляд конкурсного комітету надійшло 5 пропозицій від перевізників-претендентів. Одну пропозицію не розглядали через те, що запропоновані транспортні засоби не відповідали умовам конкурсу за класом та пасажиромісткістю.

По інших конкурсний комітет рекомендував виконкому визнати переможцями: по маршруту №2 — ПП Олійник А.Г .; по маршруту №8 — ФОП Прокопішек А.К .; по маршруту №9 — ФОП Курський І.В .; по маршруту №25 — ТОВ «Престиж Лайн». На три останніх маршрути претендентів не виявилося.

Затвердити переможців конкурсу повинні на найближчому засіданні виконкому.

Джерело Ваш Шанс

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *