У Сумах тривають гідравлічні випробування: де гарячу воду відключать сьогодні?

загрузка...

Про це сьогодні, 11 травня, під час апаратної наради в мерії повідомила заступниця директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня.

За її словами, в місті тривають гідравлічні випробування ви рамках підготовки до нового опалювального сезону. З 11 по 21 травня проводиться другий етап — без гарячої води будуть споживачі вул. Юнаківської, Лесі Українки та пр. Курського.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Заливна, 9 (установлення лічильників холодної та гарячої води в квартирі); вул. Я. Мудрого, 57 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі); вул. Іллінська, 51/1 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі); вул. Засумська, 12а (відключення гарячої води для заміни рушникопідсушувача); вул. І. Сірка, 25 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі).\

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

dancor

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *