У Сумській клінічній лікарні Святого Пантелеймона запрацював кол-центр

Цей кол-центр надаватиме інформаційну підтримку, щоб покращити якість надання медичних послуг жителям нашої громади і Сумського району. Це допоможе покращити комунікацію між населенням і лікарями. 

Головлікар лікарні Володимир Поцелуєв зазначив, що відкриття такого кол-центру викликане необхідністю, адже надходило багато звернень від мешканців і Сумської громади, і від жителів району. Зараз створено чотири робочих місця на базі реєстратури та два у приймальному відділенні. Вони працюватимуть цілодобово.

Мешканці Сум та Сумського району можуть безоплатно звертатися до кол-центру, коли хочуть отримати консультацію спеціаліста, записатися до лікаря, у випадку, коли необхідна госпіталізація.

Читати також: Поліція Сумщини проводить перевірку за фактом можливої неправомірної поведінки правоохоронців

Як зауважила начальник управління охорони здоров’я Олена Чумаченко, у Сумах це другий подібний кол-центр – перший розташований на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1». Вона додала, що є ідея в усіх лікувальних закладах впровадити таку ініціативу, адже це допомагає підвищити інформаційну доступність у питанні надання медичних послуг.

«Ми розуміємо необхідність обслуговування населення і Сумського району. Наша задача як міської влади полягає у налагодженні тісної співпраці і взаємодії із головами територіальних громад, які знаходяться поруч. Ми будемо орієнтувати мешканців району на те, що вони зможуть отримувати медичні послуги в нашому закладі. Кол-центр допомагає нам інформувати про ці послуги», – підсумувала Тамара Іщенко.

Окрім того, керівник громади повідомив, що зараз планується допомога лікарні у придбанні комп’ютерного томографа.

Звернутися до кол-центру можна за номером (0800)33-31-03.

СМР

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *