У Сумській міськраді пояснили, чому протік фонтан на Театральній площі

загрузка...

Про причину протікання фонтану розповів начальник управління капітального будівництва Сумської міської ради Віталій Шилов.

«Ну, що ж друзі, і знову про фонтан. Сумно про це писати, але змушений. Ні, із фонтаном все гаразд. Він зроблений якісно і добротно. Але, нажаль, для таких споруд як кольоровий фонтан в центрі міста потрібна, навіть вкрай необхідна — система відеоспостереження. Цю «деталь» ми також врахували, але необхідної кількості голосів серед депутатів вона не отримала. З іншого боку ніхто навіть і припустити собі не міг, що знайдеться людина, здатна зіпсувати навмисно фонтан.

Не буду вдаватися в технічні терміни, спробую пояснити на прикладі ванни. Візьміть прозорий целофан, затуліть отвір переливу води, почніть наповнювати ванну, а самі йдіть відпочивати. Вже за годину до Вас у двері почнуть грюкати сусіди знизу, що Ви їх заливаєте.

Так сталося і з новим, щойно відкритим кольоровим фонтаном. Але «людина», яка це вчинила, прийшовши вночі на Театральну площу, знало ЩО робить і НАВІЩО», — написав він.

Ну, що ж друзі, і знову про фонтан. Сумно про це писати, але змушений. Ні, із фонтаном все гаразд. Він зроблений якісно…

Опубліковано Віталій Шилов Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *