Увага! На Сумщині можуть з’явитися у продажу небезпечні цукерки m&m’s!

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 4 серпня поточного року про виявлення несанкціонованого генетично модифікованого рисового борошна (p35S та tNos), що присутнє у складі кондитерських виробів m&m’s.

Вони експортувалися з Франції (виробник: Mars Chocolat France, Haguenau Cedex) до України (отримувач: Raben FG WH Ukraine).

 Читати також: У Сумах померла легенда донорського руху України

Повідомляється, що, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просямо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за тел.(0542) 77 90 43.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.