В Україні вже з наступного тижня можуть ввести «карантин вихідного дня»

загрузка...

Уряд України готується істотно посилити карантин з 9 листопада. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерела в Кабміні та Офісі президента.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов допускає введення в Україні «карантину вихідного дня» у зв’язку зі зростанням кількості хворих на COVID-19.

Пряма мова: «Ми говоримо про те, що ми розглядаємо посилення карантинних обмежень. Я не виключаю, що ми запропонуємо «карантин вихідного дня». Це коли більш суворі обмеження будуть діяти у вихідні дні. Для чого ми це робимо? Щоб розривати ланцюг передачі хвороби».

Деталі: Він пояснив, що це проявиться у тому, що буде зачинено більше магазинів у суботу та неділю. Також не працюватимуть повноцінно заклади харчування – замовлення будуть можливі тільки на виніс.

 

На запитання, чи можливе введення комендантської години, Степанов сказав, що ні. Він нагадав, що для введення комендантської години в країні потрібно ввести надзвичайний стан, який вводиться за рішенням РНБО указом президента і Верховною Радою.

Але, за словами Степанова, МОЗ цього не рекомендуватиме.

Що було раніше: Поінформовані співрозмовники УП у Кабінеті міністрів та Офісі президента повідомили, що з наступного тижня в Україні планують значно посилити карантинні обмеження. Про можливість введення «карантину вихідного дня» говорили ще на початку жовтня.

pravda.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *