Василь Хома назвав двох кандидатів на посади заступників голови Сумської ОДА

загрузка...

Голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома в ефірі «Звітів наживо» на Суспільному Суми 2 березня назвав двох кандидатів на посади його заступників. За його словами, це будуть Вікторія Медвідь та Тарас Савченко.

Василь Хома наголосив, що ці люди наразі не призначені. Їх кандидатури — на розгляді. За його словами, кандидатів вибирали за «вмотивованістю горіти на роботі».

Ні Вікторія Медвідь, ні Тарас Савченко поки не подавали декларацій як кандидати на ці посади.

Читати також:  АМКУ оштрафував виробника молочки в Сумській області на 3,5 млн грн

Тарас Савченко підтвердив Суспільному в телефонній розмові, що він є кандидатом на зазначену посаду. Вікторія Медвідь від офіційних коментарів поки що відмовилася.

Вікторія Медвідь

Вікторія Медвідь — науковець-економіст, професорка Сумського національного аграрного університету. Вона родом з Макіїівки Донецької області, навчалася у Донецьку. За даними Руху «Чесно«, вона балотувалася до Сумської обласної ради у списку партії «Слуга народу» у 2020 році, але обрана не була.

Тарас Савченко

Тарас Савченко — професор кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування СумДУ, Керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу Сум. Він родом з Гадяча Полтавської області.

suspilne

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *