21-річну сумчанку судитимуть за втягнення чотирьох неповнолітніх у заняття проституцією

Ювенальними прокурорами Сумської обласної прокуратури 21 травня 2021 року затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 21-річної сумчанки за фактом втягнення неповнолітніх у заняття проституцією (ч. 3 ст. 303 КК України).

За даними слідства, обвинувачена знайомилась з неповнолітніми дівчатами, які мали скрутне матеріальне становище. Демонструвала їм свій достаток і безтурботне життя, оплачувала спільний відпочинок та запрошувала в Київ. Там допомагала неповнолітнім знайти тимчасове житло. Тобто, робила все для того, щоб вони звикали до життя на відповідному рівні.

Через деякий час, коли неповнолітні не мали коштів, щоб повернутись додому, вони вимушені були шукати роботу. Обіцяючи неповнолітнім заробіток, дівчина знайомила їх з чоловіком, який підшукував клієнтів для надання послуг сексуального характеру за гроші. Неповнолітні, перебуваючи в чужому місті без грошей, вимушені були погоджуватись.

Читати також: Труп в Пслі: У Сумах поліцейські виявили тіло безвісти зниклого Чаухан Манн

На даний час встановлено 4 неповнолітніх віком від 14 до 15 років, яких дівчина втягнула в заняття проституцією.

Протиправні дії обвинуваченої припинено Відділом з протидії торгівлі людьми, Слідчим управлінням Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.